Oferta ozonowania mieszkań

Bezpieczne, skuteczne i ekologiczne ozonowanie

 

Ozonowanie mieszkań Warszawa i okolice

Ozonowanie to technologia oczyszczania i dezynfekcji z wykorzystaniem ozonu. (O3) – alotropowa odmiana tlenu składająca się z trójatomowych cząsteczek.

Ozon - O3 jako gaz jest jednym z najskuteczniejszych znanych środków dezynfekcyjnych który można stosować praktycznie w każdej dziedzinie ludzkiego życia, może nam on zaoszczędzić dużo czasu, jak i pieniędzy wydanych na różne środki, które teoretycznie miałyby pomóc usunąć problem. Ozon pomorze gdy chcesz usunąć brzydkie zapachy w domu, firmie, aucie(np. dym tytoniowy, farby, stęchlizny) oraz nadmiar bakterii, wirusów, zarodników grzybów, pleśni, roztoczy, alergenów itp.

Regularne ozonowanie mieszkania, domu czy szkół i przedszkoli jest bardzo ważne, a szczególnie w okresie wzmożonych zachorowań. Ozon zabija bakterie i wirusy dzięki czemu szanse na zachorowanie dzieci przez przenoszone patogenów w powietrzu drogą kropelkową ulegną znacznemu zmniejszeniu. Systematyczne stosowanie naszego urządzenia zapobiega także infekcjom i zakażeniom w szpitalach, przychodniach, salach operacyjnych, gabinetach zabiegowych, stomatologicznych, w korytarzach. Polecamy też ozonowanie samochodów, ciężarówek, autokarów, autobusów, taksówek i innych pojazdów usunie z nich wszelkie uciążliwe zapachy z wnętrza oraz zdezynfekuje przewody wentylacyjne i przestrzeń ładunkową.

ekspert w dziedzinie czystości

nie zwlekaj zamów już dziś - 669 002 969