Ozonowanie

Oferta ozonowania mieszkań
Bezpieczne, skuteczne i ekologiczne ozonowanie

 

Ozonowanie mieszkań Warszawa i okolice

Ozonowanie to technologia oczyszczania i dezynfekcji z wykorzystaniem ozonu. (O3) – alotropowa odmiana tlenu składająca się z trójatomowych cząsteczek.

Ozon - O3 jako gaz jest jednym z najskuteczniejszych znanych środków dezynfekcyjnych który można stosować praktycznie w każdej dziedzinie ludzkiego życia, może nam on zaoszczędzić dużo czasu, jak i pieniędzy wydanych na różne środki, które teoretycznie miałyby pomóc usunąć problem. Ozon pomorze gdy chcesz usunąć brzydkie zapachy w domu, firmie, aucie(np. dym tytoniowy, farby, stęchlizny) oraz nadmiar bakterii, wirusów, zarodników grzybów, pleśni, roztoczy, alergenów itp.

Regularne ozonowanie mieszkania, domu czy szkół i przedszkoli jest bardzo ważne, a szczególnie w okresie wzmożonych zachorowań. Ozon zabija bakterie i wirusy dzięki czemu szanse na zachorowanie dzieci przez przenoszone patogenów w powietrzu drogą kropelkową ulegną znacznemu zmniejszeniu. Systematyczne stosowanie naszego urządzenia zapobiega także infekcjom i zakażeniom w szpitalach, przychodniach, salach operacyjnych, gabinetach zabiegowych, stomatologicznych, w korytarzach. Polecamy też ozonowanie samochodów, ciężarówek, autokarów, autobusów, taksówek i innych pojazdów usunie z nich wszelkie uciążliwe zapachy z wnętrza oraz zdezynfekuje przewody wentylacyjne i przestrzeń ładunkową.

Ozon a wirusy z grupy SARS-CoV-2 i COVID-19

Badania przeprowadzone przez znamienitych specjalistów i instytucje takie jak: Dr. Henryk Różański oraz Państwowy Zakład Higieny dowodzą że:Ozonatory i ozon. Ozon O3 działa wybitnie przeciwwirusowo i bójczo wobec bakterii oraz grzybów beztlenowych. Rozkłada się do tlenu O2. W czasie pandemii wskazane jest ozonowanie pomieszczeń za pomocą ozonatorów, a następnie ich wietrzenie.

Linki:

Opinia NIZP-PZH z dn. 2.04.2020 r. dot. dezynfekcji pomieszczeń biurowych poprzez ozonowanie i skuteczności powyższej metody w zwalczaniu SARS-CoV-2

SARS-CoV-2 i COVID-19. Wolne przemyślenia

 

ekspert w dziedzinie czystości

nie zwlekaj zamów już dziś - 669 002 969