Zamgławianie

Zamgławianie

"Do dezynfekcji używamy tylko atestowane preparaty biobójcze"

W naszej firmie oferujemy usługi dezynfekcji poprzez zamgławianie ULV (metody "na zimno" oraz "na gorąco") oraz mycie i oprysk preparatami do dezynfekcji. Używamy środków które posiadają wszelkie pozwolenia, certyfikaty oraz badania które potwierdzają zwalczanie wirusów w tym Covid-19 a przy okazji nie pozostawiają odbarwień ani zapachu.

- Zamgławianie ULV (na zimno)  - zastosowanie zamgławiacza ULV sprawia, że woda zachowuje się jak mgła. W trakcie zamgławiania produkowane są krople o wielkości od 5 mikronów; dzięki 12 razy mniejszej kropli, woda, która jest nośnikiem dowolnego środka chemicznego, unosi się rozpylona w pomieszczeniu przez kilkadziesiąt minut i w tym czasie dociera wszędzie.

- Zamgławianie termiczne (na gorąco) - zastosowanie zamgławiacza termicznego powoduje rozbicie kropli wody, będącej nocnikiem środka chemicznego na jeszcze mniejszą (od 5 do 50 mikronów) dzięki czemu zachowuje się ona jak gaz; powstały gaz unosi się w powietrzu obsiadając na wszystkich powierzchniach; ma zastosowane głównie w pomieszczenia o większej kubaturze.

Przeprowadzamy dezynfekcję.

  • Mieszkań i Domów
  • Pomieszczeń biurowych i oświatowych
  • Pojazdów osobowych, ciężarowych, busów i autokarów
  • Układów klimatyzacji

Zapraszamy do współpracy

ekspert w dziedzinie czystości

nie zwlekaj zamów już dziś - 669 002 969