Kontakt

Kontakt

skontaktuj się z nami


Profesjonalne usługi wykonywane przez doświadczonych fachowców

ProSzop.pl – Ekspert w Czyszczeniu

Usługi profesjonalnego prania/czyszczenia oraz dezynfekcji

ul. Powstańców Warszawy 11a

Piaseczno, 05-500

e-mail: info@proszop.pl
tel. +48 669 002 969

NIP: 123-097-23-80

Regon: 387829543

( * ) RODO Administratorem Twoich danych jest PROSZOP.PL - EKSPERT W CZYSZCZENIU JOANNA ZADRUSKA z siedzibą w 05-500 Piaseczno ul. Powstańców Warszawy 20/24, wpisanej do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, pod numerem NIP: 123-097-23-80, REGON: 387829543. W sprawach związanych z przetwarzaniem i ochroną danych osobowych wyznaczony został punkt kontaktowy w postaci adresu e-mail: info@proszop.pl Kontakt we wskazanych sprawach możliwy jest także w postaci tradycyjnej korespondencji na adres administratora z dopiskiem: „Ochrona Danych Osobowych” oraz osobiście pod adresem 05-500 Piaseczno ul. Powstańców Warszawy 11a.

Podane przez Ciebie dane osobowe będą przetwarzane w następujących celach:
– wykonania usługi – przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, aż do czasu zakończenia umowy,
– marketingu bezpośredniego – do czasu zakończenia umowy lub złożenia sprzeciwu,
– finansowo-księgowych – przetwarzanie jest niezbędne do wykonania przepisów prawa podatkowego,
– obrony przed roszczeniami i dochodzenia roszczeń – do czasu wygaśnięcia okresu roszczeń zgodnie z przepisami Kodeksu Cywilnego,
– prowadzenia procesów reklamacyjnych.

Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu (np. jeśli dane są przetwarzane na podstawie Twojej zgody lub w celach marketingowych czy udostępniania Twoich danych); posiadasz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. W celu cofnięcia zgody możesz skontaktować się z punktem obsługi klienta w naszej siedzibie: 05-500 Piaseczno ul. Powstańców Warszawy 20/24 lub wysyłając wiadomość e-mail na adres: info@proszop.pl. Masz również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Podanie przez Ciebie danych osobowych jest w pełni dobrowolne. Niepodanie danych osobowych będzie skutkowało niemożliwością pełnego wykonania zobowiązań, przyjętych przez PROSZOP.PL - EKSPERT W CZYSZCZENIU JOANNA ZADRUSKA w ramach zawieranych z Tobą umów.

ekspert w dziedzinie czystości

nie zwlekaj zamów już dziś - 669 002 969