Maszynowe doczyszczanie posadzek i fug

Maszynowe doczyszczanie posadzek i fug


Profesjonalne doczyszczanie posadzek i fug

Twoje posadzki zasługują na najlepszą pielęgnację! Z naszych usług doczyszczania i zabezpieczania posadzek skorzystało już wiele zadowolonych firm i osób prywatnych. Bez względu na to, czy potrzebujesz usługi w swoim domu, biurze czy magazynie, my jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Nasza firma specjalizuje się w doczyszczaniu i zabezpieczaniu posadzek wykonanych z różnych materiałów, takich jak Gres, Terakota, Kafle, Linoleum, Tarkett, Parkiety Lakierowane oraz Panele podłogowe. Do tego celu używamy profesjonalnej szorowarki Numatic oraz specjalistycznych padów i szczotek czyszczących.

Nasze metody doczyszczania są bezpieczne dla dzieci i zwierząt oraz nie wywołują alergii. Pierwszym etapem naszej pracy jest pozbycie się większych zanieczyszczeń, takich jak plamy i zabrudzenia tłuste pochodzące np. z taśm, klejów i farb. Następnie przystępujemy do szorowania powierzchni przy użyciu specjalnych środków chemicznych, dostosowanych do materiału.

Stosujemy także metody czyszczenia bez użycia chemii, takie jak czyszczenie melaniną oraz parowe czyszczenie fug. Dzięki temu Twoje posadzki będą nie tylko czyste, ale także zadbane i lśniące.

Jeśli potrzebujesz dodatkowej ochrony dla swoich posadzek, oferujemy usługę polimeryzacji, czyli woskowania i zabezpieczania posadzek. Nasze usługi są skierowane zarówno do firm, jak i osób prywatnych. Nie czekaj, aby dać swoim posadzkom drugie życie - skorzystaj z naszych usług i przekonaj się, jakie korzyści przyniesie to Twojemu domowi lub firmie.

W przypadku wykładziny PCV, gumolitu
proces czyszczenia i polimeryzacji przebiega następująco:

Bezpieczne, skuteczne i ekologiczne metody czyszczenia fug i posadzek

Zerwanie starej powłoki przy użycu specjalistycznego płynu i szorowarki

Odessanie brudnej wody

Umycie podłogi w celu zneutralizowania środków chemicznych

Nałożenie 2 lub 3 warstw nowego wosku samonabłyszczającego

Osuszenie powierzchni wentylatorem promieniowym

kontrola jakości

ekspert w dziedzinie czystości

nie zwlekaj zamów już dziś - 669 002 969