Pranie tapicerki mebli biurowych

profesjonalne pranie tapicerki mebli biurowych Warszawa


Profesjonalne pranie tapicerki mebli biurowych, czyszczenie skóry, wózków dziecięcych i materacy

Wyposażenie biura z czasem ulega zabrudzeniu lub zniszczeniu — najczęściej jest wtedy po prostu wymieniane na nowe. O ile w przypadku niemożliwych do usunięcia uszkodzeń lub nieopłacalności naprawy zakup nowych mebli biurowych jest dobrym rozwiązaniem, tak w przypadku zabrudzeń warto skorzystać z usługi prania. Niewiele osób bowiem wie, że nawet trudne do wyczyszczenia domowymi sposobami zabrudzenia z łatwością można usunąć przy pomocy specjalistycznych środków, które nasi specjaliści wykorzystują na co dzień. Zachęcamy Państwa do sprawdzenia, jakie wyposażenie swojego biura można uchronić przed wymianą na nowszy model i dowiedzenia się, jak wygląda pranie tapicerki mebli biurowych. Warszawa i mieszańcy jej okolic mogą skorzystać z naszej bogatej oferty – zapraszamy!

Pranie mebli biurowych — Warszawa

Najczęściej wykonywanymi pracami przez naszych specjalistów jest czyszczenie tapicerek krzeseł. Są one bowiem najchętniej wykorzystywanym w przestrzeni biurowej wyposażeniem, pozwalającym na komfortową pracę. Ważne jest, aby były one regularnie oddawane do prania — zachowają dzięki temu nie tylko piękny wygląd, ale posłużą znacznie dłużej. Otrzymujemy także zlecenia na pranie mebli biurowych takich jak fotele, sofy czy kanapy, które również są częstym wyposażeniem gabinetów, korytarzy czy chillroomów, w których pracownicy w chwili przerwy mogą odetchnąć od codziennych obowiązków. Są to zatem meble bardzo intensywnie użytkowane, a co za tym idzie narażone na przeróżnego rodzaju zabrudzenia: od okruszków, przez kurz, roztocza, kawę, herbatę, atrament czy tusz aż po martwy naskórek. Z uwagi na powyższe nie warto czekać aż na tapicerce krzeseł, foteli, sof i kanap pojawią się widoczne zabrudzenia – okresowe pranie tapicerki mebli biurowych w Warszawie zalecane jest każdemu wyposażeniu. Zachęcamy do sprawdzenia, jak wygląda czyszczenie realizowane przez naszych specjalistów, które przywróci dawny wygląd Państwa przestrzeni biurowej.

Profesjonalne pranie tapicerki mebli biurowych – Warszawa

Nasi specjaliści wykorzystują w swojej pracy metodę ekstrakcyjną, która polega na jednoczesnym płukaniu powierzchni wcześniej dobranym do rodzaju zanieczyszczeń detergentem oraz odessania z niej resztek pozostałości po zabrudzeniach. Zlecenia realizujemy z nowoczesnym sprzętem piorącym od marki Numatic — są to profesjonalne odkurzacze piorące, znane również pod nazwą ekstraktorów. Dzięki odpowiednio dobranym preparatom czyszczącym oraz specjalistycznemu sprzętowi mogą Państwo cieszyć się dokładnie wypranymi i pięknie wyglądającymi meblami biurowymi, które dostały nowe życie.

Gdzie realizujemy zlecenia na pranie mebli biurowych? Przede wszystkim na terenie Warszawy oraz jej okolic. Nasi klienci mogą liczyć na profesjonalną i kompleksową obsługę bez konieczności dostarczania zabrudzonych mebli do naszego punktu. Czyszczenie może bowiem zostać wykonane na miejscu. Mają Państwo dodatkowe pytania lub chcą umówić usługę prania w swoim biurze? Zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami pod numerem telefonu 669 002 969 lub adresem mailowym info@proszop.pl - rozwiejemy wszelkie wątpliwości i zarezerwujemy pranie mebli biurowych w dogodnym dla Państwa terminie.

etapy czyszczenie tapicerki mebli w biurach:

Bezpieczne, skuteczne i ekologiczne metody prania tapicerki meblowej

rozpoznanie rodzaju
materiału

odkurzanie i usunięcie sierści oraz włosów

naniesienie odpowiedniego środka piorącego

wcieranie środka

czyszczenie właściwe (ekstrakcyjne)

odplamianie

kontrola jakości

Jak czyścimy tapicerkę meblową?

Czas schnięcia tapicerki meblowej po takim zabiegu wynosi od 8 do 24 godzin jest to zależne od rodzaju materiału, oraz wilgotności powietrza.

ekspert w dziedzinie czystości

nie zwlekaj zamów już dziś - 669 002 969