Pranie dywanów i wykładzin

profesjonalne pranie wykładzin i dywanów


Profesjonalne czyszczenie wykonywane przez doświadczonych fachowców

profejonalne pranie dywanów i wykładzin

Nie wystarczy wyprać wykładziny czy dywanu raz na kilka lat…. Konieczne jest systematyczne dbanie o ich stan. Wykładzina i dywan z czasem ulega trwałym odbarwieniom i przetarciom, które spowodowane są zabrudzeniami. Aby temu zapobiec należy czyścić je przynajmniej raz w roku dogłębną metodą ekstrakcyjną, oraz dwa razy do roku metodą pielęgnacyjną. Dlatego w naszej firmie stosujemy różne metody czyszczenia dywanów i wykładzin, dopasowane do materiału z jakiego są wykonane oraz stanu ich zabrudzenia. Usuwamy też ślady po markerach tłuste zabrudzenia, oraz palmy z moczu, kawy, herbaty itp.
Mamy wieloletnie doświadczenie w czyszczeniu wykładzin i dywanów w obiektach firmowych oświatowych oraz prywatnych domach i mieszkaniach. Posiadamy odpowiednie profesjonalne urządzenia, oraz atestowane chemikalia które poradzą sobie z zabrudzeniami, oraz niechcianymi zapachami. Zachęcamy do współpracy oraz zapoznania się z naszą ofertą, wyceny usługi zawsze są indywidualne ponieważ każde zabrudzenie oraz materiał potrzebuje dokładnej analizy nim zostanie usunięte. Nasze metody czyszczenia wykładzin i dywanów to wieloetapowy proces nie ufaj magikom z odkurzaczem ! Tylko profesjonalistom w swoim fachu.
Oferujemy także pranie wykładzin i dywanów na sucho.

Proponujemy też kompleksowe doczyszczanie powierzchni biurowych w tym: Pranie dywanów i wykładzin biurowych, pranie tapicerki meblowej, czyszczenie skóry, oraz mycie elementów wentylacji, oświetlenia, fug, płytek, i wiele, przeróżnych specjalistycznych usług.

Zobacz realizacje na naszym kanale YOUTOBE - Czyszczenie 400m2 wykładziny!

etapy prania wykładzin i dywanów

Bezpieczne, skuteczne i ekologiczne metody prania wykładzin i dywanów

rozpoznanie rodzaju
runa i materiału

odkurzanie specjalnym odkurzaczem kolumnowym
i usunięcie sierści oraz włosów

dobór odpowiedniej metody czyszczenia

czyszczenie właściwe

odplamianie

kontrola jakości – ewentualne poprawki, zaczesanie runa

pomożemy Ci w każdej sytuacji

ekspert w dziedzinie czystości

nie zwlekaj zamów już dziś - 669 002 969