Pranie i czyszczenie wykładzin biurowych

Pranie i czyszczenie wykładzin biurowych - Warszawa


Profesjonalne czyszczenie wykładzin biurowych wykonywane przez doświadczonych fachowców w Warszawie, Piasecznie, Lesznowoli

Pranie dywanów i wykładzin Warszawa

Przestrzeń do pracy musi być schludna i zadbana. Porządek jest wizytówką firmy. Od razu informuje potencjalnych klientów o rzetelności świadczonych usług. Co więcej, schludna przestrzeń jest też niezbędna, by zatrudnieni mogli efektywnie wykonywać swoje obowiązki. Jeśli są Państwo tego samego zdania, to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Proponujemy czyszczenie wykładzin biurowych w Warszawie oraz profesjonalne pranie dywanów. Zapewniamy fachową obsługę, wygodne terminy i szybką realizację zamówień. Specjalizujemy się w usuwaniu różnego rodzaju zabrudzeń, neutralizacji nieprzyjemnych zapachów oraz dezynfekcji, dlatego wierzymy, że sprostamy Państwa oczekiwaniom.

Pranie wykładzin biurowych w Warszawie – oferta

W Proszop zapewniamy czyszczenie dywanów nowoczesnymi i skutecznymi technologiami. Stosujemy renomowane urządzenia przeznaczone specjalnie do tego celu oraz wykorzystujemy atestowane chemikalia, dzięki którym usuwane są bakterie, roztocza, kurz, plamy oraz inne zabrudzenia. Proponujemy pranie i czyszczenie wykładzin oraz dywanów biurowych dla warszawskich firm, które odbywa się dogłębną metodą ekstrakcyjną, pielęgnacyjną, kapsułkowania, szamponowania lub metodą suchych wiórków.

Oferta dla firm z Warszawy – pranie wykładzin biurowych i dywanów

Czyszczenie, które oferujemy, obejmuje usuwanie różnego rodzaju zabrudzeń. Zajmujemy się głównie wywabianiem plam po winie, kawie, herbacie i sokach (co jest szczególnie ważne po spotkaniach integracyjnych, imprezach okolicznościowych itp.). Specjalizujemy się też w usuwaniu śladów po markerach i długopisach, które często powstają w okolicy biurek, stołów konferencyjnych lub tablic interaktywnych i ekranów projekcyjnych. Oferujemy też usuwanie piasku, błota, plam z pasty do butów oraz usuwanie włosów.

Jak przebiega usuwanie zabrudzeń?

Metodę, urządzenia oraz detergenty, których używamy, dobieramy indywidualnie – do rodzaju materiału oraz runa materiału, a także koloru, faktury i wysokości tekstyliów podłogowych. Czyszczenie (a potem pranie) dywanów oraz wykładzin biurowych w Warszawie rozpoczyna się od odkurzania odkurzaczem kolumnowym. Następnie dobieramy metodę usunięcia zabrudzeń z tekstyliów. Później przystępujemy do usuwania największych zabrudzeń (głównie plam). Ostatnim etapem prac jest kontrola jakości wykonanej usługi, ewentualna poprawa oraz zaczesanie runa.

Proszop Warszawa – efekty prac

Dywany oraz wykładziny biurowe, które czyścimy i pierzemy, zyskują nowe życie. Bez plam, piasku, włosów i innych zabrudzeń, a także z zaczesanym runem, wyglądają na zupełnie nowe. Co więcej, dzięki zastosowaniu atestowanych detergentów, tekstylia zyskują nie tylko piękny wygląd, ale również przyjemny zapach, który unosi się w pomieszczeniu przez długi czas!

Pranie dywanów i czyszczenie wykładzin w Warszawie

Nasza oferta jest kierowana głównie do klientów biznesowych, który prowadzą działalność gospodarczą w stolicy Polski. Wykonujemy usługę usuwania zabrudzeń z tekstyliów dla różnych przedsiębiorstw, niezależnie od branży, lokalizacji w stolicy czy też stopnia zabrudzenia tekstyliów.

pomożemy Ci w każdej sytuacji

ekspert w dziedzinie czystości

nie zwlekaj zamów już dziś - 669 002 969