profesjonalne pranie tapicerki meblowej


Profesjonalne pranie tapicerki, czyszczenie skóry, wózków dziecięcych i materacy

profesjonalne pranie tapicerki meblowej

Nie musisz pozbywać się zabrudzonych mebli i kupować nowych. Pomożemy Ci wyczyścić i odświeżyć tapicerkę meblową. Pomożemy też wyczyścić dokładnie tapicerkę samochodową.
Specjalizujemy się w praniu wszelkich rodzajów tapicerek meblowych, biurowych i samochodowych. Usługa polega na wyczyszczeniu tapicerki metodą ekstrakcji. W pierwszej kolejności dokładnie odkurzamy na sucho całą powierzchnię usuwany sierść i włosy, Następnie natryskuje się roztwór czyszczący tzw. (prespray) i wciera w czyszczoną powierzchnię. W ostatnim etapie etapie roztwór czyszczący wraz z rozpuszczonymi zabrudzeniami zostaje odessany i wypłukany za pomocą przemysłowego odkurzacza piorącego. Jest to najbardziej skuteczny sposób ze względu na dokładną penetrację włókien materiału.

Przed rozpoczęciem prania tapicerki przeprowadzamy test na fragmencie materiału. Sprawdzają w ten sposób m.in. jaka jest wytrzymałość i odporność tapicerki na odbarwienia. Dopiero wtedy dobieramy odpowiednie środki czyszczące. Nieodpowiednie dobranie środka czyszczącego może spowodować nieodwracalne uszkodzenie materiału lub jego odbarwienie.

Zobacz także: PRANIE TAPICERKI MEBLI BIUROWYCH

czyszczenie tapicerki meblowej przed i po

czyszczenie mebli przed i po

etapy czyszczenie tapicerki meblowej i samochodowej:

Bezpieczne, skuteczne i ekologiczne metody prania tapicerki meblowej i samochodowej

rozpoznanie rodzaju
materiału

odkurzanie i usunięcie sierści oraz włosów

naniesienie odpowiedniego środka piorącego

wcieranie środka

czyszczenie właściwe (ekstrakcyjne)

odplamianie

kontrola jakości

Jak czyścimy tapicerkę meblową?

Czas schnięcia tapicerki meblowej po takim zabiegu wynosi od 8 do 24 godzin jest to zależne od rodzaju materiału, oraz wilgotności powietrza.

ekspert w dziedzinie czystości

nie zwlekaj zamów już dziś - 669 002 969