Zaplecze sprzętowe

Zaplecze sprzętowe - czym czyścimy??

PROFESJONALNE PRANIE I CZYSZCZENIE - Warszawa i okolice

Numatic-CT470-2

Wydajny odkurzacz piorący/sucho/mokro odpowiedni do pielęgnacji większych powierzchni ułatwia czyszczenie tapicerki meblowej, pranie tapicerki samochodowej.
Podstawowe narzędzie firmy ProSzop.pl -Ekspert w Czyszczeniu

Posiada niesamowite podciśnienie 2500 mm przy mocy silnika 1200 W dzięki temu doskonale osusza wszystkie odkurzane powierzchnie. To idealny sprzęt do prania, odplamiania, osuszania, wykładzin i dywanów.

Numatic NPR 1515

Profesjonalna szorowarka wolnoobrotowa do czyszczenia i doczyszczania podłóg, prania wykładzin i dywanów.

Urządzenie czyszczące NPR 1515 przeznaczona jest do czyszczenia różnego rodzaju posadzek, prania wykładzin, dywanów, krystalizacji naturalnych posadzek kamiennych, szlifowania podłóg drewnianych i innych prac renowacyjnych i pielęgnacyjnych. Docisk maszyny 30kg pozwala poradzić sobie z uporczywymi zabrudzeniami oraz plamami na różnych powierzchniach..

 

Nilfisk AX 310

Profesjonalny Automat Piorący. Natrysk, Szorowanie, Odsysanie, w jednym.

Gruntowne czyszczenie powierzchni dywanowych metodą natryskowo-ekstrakcyjną plus wspomaganie szczotki walcowej. Maszyna pozwala czyścic średnie i duże powierzchnie. Uprane nią wykładziny dywanowe i dywany wyglądają jak nowe.

SEBO G1 Professional

Odkurzacz kolumnowy wyposażony w elektroszczotkę.

Szczotkowanie i odkurzanie w jednym procesie sprzątania dla dogłębnego i delikatnego czyszczenia dywanów i wykładzin. SEBO G1 Professional dokładnie czyści włosie dywanu lub wykładziny, usuwając także brud przywierający do włókien, dzięki czemu zapewnia optymalne rezultaty mycia nawet w miejscach narażonych na intensywne użytkowanie.

 

Numatic-GVE370-George

Od konkurencyjnych odkurzaczy do prania Numatic GVE370 jest lepszy z punktu widzenia wielofunkcyjności oraz siły odsysania. Wytrzymała i niepękająca budowa, przemysłowa turbina ssąca, system dodatkowego obiegu powietrza, który zapewnia ciągłość pracy non-stop. Doskonale radzi sobie zarówno w okurzaniu na sucho jak i na mokro różnych powierzchni. Ułatwia czyszczenie tapicerki meblowej, pranie tapicerki samochodowej.

Trotec TFV 10

Turbowentylator do osuszania podłóg, wykładzin, mebli, pojazdów itp.
Uniwersalny turbowentylator jest idealnym urządzeniem do wspomagania suszenia ścian, podłóg, dywanów i wykładzin. Specjalny kształt kanału wylotowego powoduje utworzenie szerokiego strumienia powietrza tuż nad podłogą, idealnie sprawdza się przy suszeniu mebli po praniu.

 

Wielofunkcyjny generator ozonu LP-24e

Polski Profesjonalny Przemysłowy ozonator powietrza.
Skutecznie niszczy bakterie,wirusy,pleśń grzyby i ich przetrwalniki.
Neutralizuje nieprzyjemne zapachy. Wydajność ozonu do 70g/h

SEBO DUO Carpet Cleaner

Maszyna do czyszczenia na sucho. SEBO DUO wspaniale nadaje się do dywanów i różnego rodzaju wykładzin. Dzięki dwom szczotkowym wałkom, obracającym się w przeciwnych kierunkach, można bardzo dokładnie rozprowadzić wysypany proszek. Za pomocą SEBO DUO można również wcierać prespray przed płukaniem ekstrakcyjnym. Maszyna idealnie wyczesuje z wykładzin i dywanów włosy, sierść zwierząt rozczesując przy tym runo.

 

 

Profesjonalny i wydajny odkurzacz sucho-mokro - Nilfisk Maxxi II 35WD

Profesjonalny i wydajny odkurzacz sucho-mokro.
MAXXI II 35 oferuje łatwą i efektywną pracę na sucho i na mokro bez potrzeby wymiany filtra.
Umożliwia to unikalny podwójny system filtracyjny.

Sandia 3 gallon extractor

Mały, lekki i wytrzymały odkurzacz piorący o wysokich parametrach pracy. Wyposażony w pojedynczy, 2-stopniowy silnik oraz pompę 60 psi. Zbudowany z komponentów wysokiej jakości. Idealny do odplamiania i prania obić tapicerskich.

 

 

SEBO Dart 3

Pionowy odkurzacz i polerka w jednym, łączy w sobie zalety odkurzacza z zaletami polerki.
Polerka obracając się z prędkością 2000 obr./min nadaje intensywny połysk czyszczonej powierzchni.
Użyteczne urządzenie podczas procesu polimeryzacji (zabezpieczania posadzek)

ekspert w dziedzinie czystości

nie zwlekaj zamów już dziś - 669 002 969