Pranie dywanów i wykładzin na sucho

Pranie dywanów i wykładzin na sucho - Warszawa


Profesjonalne pranie wykładzin i dywanów wykonywane przez doświadczonych fachowców w Warszawie, Piasecznie, Lesznowoli z użyciem nowoczesnego sprzętu

pranie dywanów i wykładzin na sucho

Wiele osób wzbogaca swoją przestrzeń o stylowe dywany. Niezależnie od tego, na jaki rodzaj ozdoby się zdecydujesz, musisz pamiętać o jej odpowiedniej pielęgnacji. Nawet najpiękniej zdobiony produkt traci na uroku, gdy jest pokryty kurzem oraz tłustymi plamami. Rozwiązaniem tego problemu może okazać się profesjonalne pranie wykładzin w niskiej wilgotności.

Pranie wykładzin na sucho – Warszawa. Czym się charakteryzuje?

Każdy posiadacz dywanów powinien regularnie dbać o ich czystość, dlatego ważnym aspektem jest częste odkurzanie. Jednak nawet ta czynność nie jest w stanie zagwarantować stuprocentowej czystości. Z tego powodu warto przynajmniej raz do roku zainwestować w pranie wykładzin na sucho. Warszawa to miasto, w którym nasza firma oferuje takie usługi. Z czasem we wszystkich dywanach zaczyna gromadzić się kurz, alergeny, a także roztocza, z którymi nie poradzi sobie standardowy odkurzacz. Co więcej, samodzielnie wypranie dużej i ciężkiej ozdoby może być problematyczne. Pranie wykładzin w niskiej wilgotności to nowoczesna metoda, która skutecznie usuwa wszelkie tłuste zabrudzenia oraz plamy z herbaty, kawy i innych substancji. Stosowana jest zarówno do powierzchni supełkowych, jak i do ciętych o niskim i gęstym runie. Wykonywana jest przy użyciu specjalnych padów lub bonetów, co ogranicza zużycie środków chemicznych.

Pranie dywanów na sucho – Warszawa. Jak przebiega czyszczenie?

Nasza firma ProSzop.pl charakteryzuje się wieloletnim doświadczeniem w praniu wykładzin w niskiej wilgotności. Z tego powodu do każdego klienta podchodzimy w indywidualny sposób, oferując usługi na najwyższym poziomie. Proces czyszczenia rozpoczynamy od rozpoznania runa i materiału, aby dobrać najlepszą metodę usuwania zabrudzeń. Następnym krokiem jest staranne odkurzenie powierzchni specjalnym odkurzaczem kolumnowym. Taki zabieg pozwoli na usunięcie sierści lub włosów. Po zakończeniu tego kroku nasi specjaliści wybierają odpowiednie pady, bądź bonety czyszczące, przy pomocy których wykonują czyszczenie właściwe wraz z odplamianiem. Na sam koniec wykonywane są ewentualne poprawki oraz suszenie. Po wszystkich etapach następuje zaczesanie runa, aby całość prezentowała się estetycznie. Pranie wykładzin w niskiej wilgotności to świetny sposób na odświeżenie powierzchni zarówno w domach, jak i w biurach.

Korzyści prania wykładzin w niskiej wilgotności

Można wyróżnić wiele korzyści, z którymi wiąże się pranie dywanów na sucho. Warszawa to miasto, w którym możesz skorzystać z naszych usług. Technologia ta charakteryzuje się ponad 5 razy wyższą skutecznością w usuwaniu zabrudzeń w porównaniu do innych metod. Wykazuje możliwość penetracji w głąb materiału nawet do 95%, a w przypadku czyszczenia za pomocą wody tylko do 60%. Cały proces przebiega w łatwy i sprawny sposób. Nie ma potrzeby wynoszenia mebli, co przy niektórych formach prania jest niezbędne. Po 2 godzinach od zakończenia mycia można ponownie korzystać z powierzchni, natomiast standardowo czas oczekiwania na wyschnięcie może wynosić nawet do kilku dni. Pranie wykładzin w niskiej wilgotności jest uznawane za ekologiczne. Zużywa mniej wody oraz energii elektrycznej ze względu na brak konieczności zagrzania wody. Wykorzystywane środki są biodegradowalne, a także całkowicie bezpieczne zarówno dla ludzi, jak i zwierząt. Usuwają zabrudzenia, pleśń, grzyby oraz roztocza. Wydłużają żywotność dywanów, ponieważ oprócz właściwości dezynfekujących skutecznie konserwują bez ryzyka uszkodzenia materiału oraz podłoża znajdującego się pod spodem.

pomożemy Ci w każdej sytuacji

ekspert w dziedzinie czystości

nie zwlekaj zamów już dziś - 669 002 969